18.10.2017
Największa baza artykułów medycznych w nowej odsłonie
Ponad 6 tysięcy artykułów medycznych
Bezpłatny i błyskawiczny dostęp do treści
Najwyższy poziom merytoryczny
Zapraszamy na czytelniamedyczna.pl
Interdyscyplinarne zagadnienia w podstawowej opiece zdrowotnej
   nad starszymi pacjentami z chorobami kardiologicznymi, psychicznymi
   i urologicznymi w praktyce lekarzy rodzinnych
Cykl debat „Interdyscyplinarne zagadnienia w podstawowej opiece zdrowotnej nad starszymi pacjentami z chorobami kardiologicznymi, psychicznymi i urologicznymi w praktyce lekarzy rodzinnych” dedykowanych lekarzom podstawowej opieki zdrowotnej, urologom, kardiologom, psychiatrom oraz specjalistom zainteresowanym tematyką odbędzie się 28.10.2017 r. w Poznaniu.
Debaty mają na celu prezentację najważniejszych zagadnień z zakresu: kardiologii, urologii, psychiatrii, z którymi najczęściej ma do czynienia lekarz POZ. Program obejmie aż cztery bloki tematyczne, którym przewodniczyć będą: prof. Piotr Gałecki (psychiatra), dr hab. Filip Szymański (kardiolog) i prof. Piotr Radziszewski (urolog).
Wspólna dyskusja, krytyczna analiza sposobu postępowania, rozmowa o popełnionych błędach i o tym jak ich unikać, zwrócenie uwagi na kontrolę objawów oraz wyleczenia – to wszystko wyróżnia powyższe wydarzenie. Polecamy uwadze stronę: debaty-zdrowie.pl/POZ
Udział jest bezpłatny.
Interdyscyplinarne oblicza stwardnienia rozsianego
Konferencja „Interdyscyplinarne oblicza stwardnienia rozsianego” odbędzie się w dniu 21.10.2017 r. w Airport Hotel Okęcie przy ul. 17 Stycznia 24 w Warszawie.
Program wydarzenia zakłada poruszenie istotnych dla pacjentów z SM aspektów, m.in.: okulistycznych, kardiologicznych, ginekologicznych, urologicznych i hematologicznych. Nie zabraknie dyskusji eksperckich oraz debat nad przypadkami klinicznymi. Zaproszeni prelegenci to uznane w Polsce autorytety naukowe.
Konferencja dedykowana jest neurologom, lekarzom rodzinnym i lekarzom innych specjalności zainteresowanym tematyką. Polecamy uwadze stronę kongresową: www.stwardnienie.edu.pl.
Konferencja jest płatna zgodnie z tabelą opłat:
 do 2017-10-21
Lekarz350 PLN
Student, doktorant, rezydent,
specjalista rehabilitacji medycznej
250 PLN
Uroonkologia - rak nerki
Cykl warsztatów „Uroonkologia – rak nerki” dedykowanych urologom, onkologom i lekarzom innych specjalizacji zainteresowanych tematyką odbędzie się w następujących terminach:
• 07.10.2017 r. – Gdańsk • 18.11.2017 r. – Kraków
Poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia dotyczące diagnostyki oraz leczenia raka nerki, zaproszeni eksperci zwrócą uwagę na znaczenie współpracy urolog-onkolog w tym zakresie. W programie przewidziano dyskusję wokół przypadków klinicznych.
Polecamy uwadze stronę: debaty-zdrowie.pl/uroonkologia
Udział jest bezpłatny.
Newsletter Wydawnictwa Medycznego Borgis
© Copyright 1990-2017 by Wydawnictwo Medyczne Borgis